Циклова методична комісія вчителів іноземної мови

Дата: 19 лютого 2018 о 14:53, Оновлено 1 березня о 21:09

ПЛАН РОБОТИ

шкільногo методичного об’єднання вчителів англійської мови

на 2022-2023 н. р.

ONLINE-навчання

Тематика

Термін проведення

Форма проведення

1

Засідання № 1

1.Підведення підсумків роботи МО за минулий рік 2021/2022 (дистанційне навчання).

2. Планування роботи МО на 2022/2023 навчальний рік.

3. Підготовка до нового навчального року в умовах воєнного стану: online-навчання.

4. Вимоги до проведення уроків під час війни:

-тривалість online-уроку, об’єм опрацьованого матеріалу під час online-lesson та самостійна робота здобувачів.

5. Дії вчителя, якщо вмикається сигнал «УВАГА! Повітряна тривога»!!!

6.Опрацювання рекомендацій МОН України щодо  організації освітнього процесу та викладання іноземної мови у ЗЗСО у 2022/2023 н.р.

7. Огляд підручників з англійської мови, за якими навчаються учні 5-11 класів (електронний формат).

8. Ознайомлення з вимогами до проведення уроків, критеріями оцінювання та особливостями адаптаційного періоду учнів у 5 класах НУШ.

9. Розгляд і затвердження календарного планування на І семестр 2022/2023 н.р.

10.Підготовка та проведення І етапу  Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та Всеукраїнського лінгвістичного конкурсу «ГРИНВІЧ-2022».

(30.08.2022)

2

Засідання № 2

1.Аналіз навчальної роботи за вересень-жовтень в умовах воєнного стану: online-навчання.

2. Залучення учнів до участі у дистанційних олімпіадах та конкурсах з англійської мови: «Гринвіч-2022»,  «На Урок» та  «Всеосвіта»

3. Атестація та проходження курсів підвищення кваліфікації 2022/2023 н.р.

4.Використання дидактичних ігор на уроках англійської мови в умовах online-навчання: веб-квести, онлайн-кросворди, онлайн-пазли.

5.Використання сервісів «Wordwall» та  «LearningApps» на online-уроках (створення інтерактивних вправ).

5. Обмін досвідом. Надання методичної консультативної допомоги молодим вчителям у процесі викладання іноземної мови.

3

Засідання № 3

1.Підведення підсумків роботи за І семестр.

2.Аналіз проведених уроків в умовах воєнного стану (online-навчання).

3.Підсумки участі учнів 5-11 класів у дистанційних конкурсах «Гринвіч-2022», «Всеосвіта», «На Урок». 4.Підсумки проведення І та ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з англійської мови

5.Підсумки роботи за І семестр у 5 класі НУШ.

6.Створення позитивного емоційного фону на online-уроках англійської мови як невід’ємна складова навчання в умовах воєнного стану.

7.Вебінари та онлайн-конференції як провідний спосіб підвищення кваліфікації педагогічних працівників під час війни.

4

Засідання № 4

1.Розгляд і затвердження календарного планування на ІІ семестр 2022/2023 н.р.

2. Складання та обговорення плану проведення тижня англійської мови в умовах воєнного стану.

3.ЗНО та ДПА (англійська мова) 2023 н.р. Методичне забезпечення. Якісна підготовка.

4. Формування критичного мислення на уроках англійської мови в 5 класі НУШ.

5.Вебінари та онлайн-конференції як провідний спосіб підвищення кваліфікації педагогічних працівників під час війни.

6.Впровадження індивідуального та

особисто-орієнтованого підходу на уроках англійської мови в умовах дистанційного навчання.

Січень

Засідання №5

5

1.Підготовка учнів до ЗНО та ДПА 2023 н.р. (англійська мова). Методичне забезпечення.

2.Атестація та проходження курсів підвищення кваліфікації.

3.Використання інтерактивних технологій на online-lessons англійської мови.

4.Огляд новинок методичної літератури на освітніх платформах:  British Council, «На Урок», «Всеосвіта»

5. Творчий звіт вчителів щодо тем самоосвіти.

Дистанційно, конференція

ZOOM

6

Засідання № 6

1. Підсумки роботи методичного об’єднання за 2022/2023 н. р. та шляхи подолання недоліків.

2.Аналіз і обговорення результатів роботи у 5 класах НУШ.

3. Аналіз впровадження сучасних технологій в процес вивчення англійської мови.

4.Аналіз проведеної позакласної роботи з англійської мови.

5.Аналіз навчальних досягнень учнів з англійської мови за ІІ семестр та навчальний рік.

6.Визначення основних напрямків навчальної та виховної роботи на 2022/2023 навчальний рік.

7. Перегляд підручників та методичних посібників для роботи в наступному навчальному році.

ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Вивчення іноземної мови сьогодні - це одна з найважливіших складових сучасної і успішної людини. Знання іноземних мов свідчить про всебічний розвиток особистості, розширює світогляд, дозволяє пізнати культуру та звичаї іншого народу. Учні Гімназії №8 традиційно стали учасниками шкільного тижня іноземної мови, який видався надзвичайно насиченим та багатим на події.

В рамках тижня було проведено багато різноманітних заходів, які удосконалювали знання, уміння та навички, отримані на уроках англійської мови, сприяли розширенню світогляду та ерудиції учнів; розвивали їх творчі здібності, самостійність, естетичні смаки; виховували любов та шанування історії як свого рідного краю, так і країни, мова якої вивчається.

ІНТЕРАКТИВНІ ЗАВДАННЯ

РОБОТИ УЧНІВ (презентації)

Цікави факти про англомовні країни

Цікаві місця світу