ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА

Дата: 20 вересня 2022 о 10:48

Як підтримати власну дитину під час війни? Як розпізнати її психологічний стан? Зібрали для вас низку порад для дітей будь-якого віку, що допоможуть вам подолати наслідки складного психоемоційного стану.

Реакція дітей на кризову ситуацію може варіюватися в залежності від різноманітних факторів,

включаючи вік. Навіть діти, які спочатку можуть виглядати не дуже постраждалими, можуть в якийсь момент в найближчі тижні пройти через фази неправильної поведінки у більшому ступені, ніж зазвичай, і демонструвати серйозні ознаки стресу. Ось кілька поширених способів реагування дітей на стрес. Переглянути

ТИХІ ІГРИ

«Тихі» ігри є універсальними. Їх можна пропонувати як дітям молодшого шкільного віку, так і підліткам, навіть дорослим. Змінюючи образи, теми для обговорення тощо, ви можете їх адаптувати до конкретної цільової аудиторії. У будь-якому разі важливим є емоційно забарвлене спілкування, яке буде сприяти виникненню позитивних емоцій.

АКТИВНОСТІ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ ТА КОЛЕКТИВНОЇ РОБОТИ

Для дошкільнят, учнів молодшого шкільного віку та підлітків. Вправи для подолання стресу в дітей, що можна виконувати на уроці чи самостійно.

Подолати тривогу: вісім вправ для учнів

Для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку. 19 вправ від дитячої психологині Світлани Ройз, що допоможуть зняти стрес та напругу в дітей.

Ігри для зняття стресу у дітей від Світлани Ройз

Для дошкільнят, учнів молодшого шкільного віку та підлітків. Практичні завдання від психологині Світлани Ройз для дітей різного віку. Вони допоможуть дітям впоратися зі стресом, зрозуміти власні емоції та знайти підтримку у собі та близьких.

Твоя сила. Практикум для дітей та підлітків

Для учнів молодшого і середнього шкільного віку. Практики, розроблені в межах СЕЕН (соціально-емоційне та етичне навчання), що допоможуть зберігати стійкість у стресових умовах.

Практики, що рятують від тривог: зберігаємо стійкість під час війни

Для дошкільнят. Прості ігри, які допомагають дитині зняти напругу в дорозі чи укритті під час стресових ситуацій.

Ігри для дітей дошкільного віку, які відволікають

Для підлітків. Правила безпеки, що допоможуть захистити себе та своїх близьких в умовах війни.

Рекомендації та правила безпеки для підлітків

Для дошкільнят, учнів молодшого і середнього шкільного віку. Заняття, що допоможуть дітям зі зниженою активністю, в’ялістю та смутком нормалізувати свій стан.

Ігри та активності для емоційної регуляції дітей

Для дошкільнят, учнів молодшого і середнього шкільного віку. Ігрові та терапевтичні картки для роботи із дітьми від Світлани Ройз Картки підходять для індивідуальної та для групової роботи.

Картки сили

Для учнів молодшого шкільного віку та підлітків. Ілюстрований буклет, що пояснює, що таке булінг, чим він відрізняється від конфлікту та як діяти у випадках булінгу.

Про булінг для дітей