Досягнення закладу освіти

Дата: 27 листопада 2017 о 10:44, Оновлено 23 лютого 2021 о 22:50

Досягнення школи

1939 рік – учні школи посіли ІІІ командне місце в дитячій естафеті (відстань 1,5 км) з нагоди великої річниці Жовтня.

1945 рік – навчалися учні різних національностей: українців – 203; росіян – 86; поляків – 235; євреїв – 20.

1982-1983 рік – у школі функціонувало 27 класів, в яких навчалося 823 учні.

1989 рік – вивчення ОІППО досвіду роботи колективу школи з питання проведення засідань педагогічної ради.

1995-2001 р. р. – на базі навчального закладу працювала обласна школа передового педагогічного досвіду з декоративно-прикладного мистецтва (під керівництвом Уланівської Н.М.).

1998-1999 р. р. – 86 учнів нагороджено Похвальними листами.

1999-2000 р. р. – 16 випускників-дев‘ятикласників отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою.

2001-2002 р. р. – 6 випускників-одинадцятикласників нагороджено Золотими медалями.

2003-2004 р. р. – учні школи здобули 5 перемог у міських конкурсах з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.

2004-2005 р. р. – учні школи посіли 16 призових місць у ІІ міському етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, 2 призових місця у ІІІ обласному етапі олімпіад. Рекордсменами стали учні 9-го класу Хуторянський Віктор та Вдовиченко Андрій.

2007-2008 р. р. – учень 10-го класу Сокол Андрій став переможцем обласного туру захисту наукових робіт МАН з математики (напрям – прикладна математика).

2007, 2008 рік – педагогічний колектив школи отримав відзнаку року у номінації «Найкращі освіті».

2008 рік – авторський колектив вчителів математики та вчителів початкових класів  відзначені у номінації «Найкращі в освіті».

2009 рік – у номінації «Найкращі в освіті» отримали дипломи колектив вчителів української мови та літератури, вчитель праці Поліщук О.Б., практичний психолог Повійчук О.А.; у номінації «Працею звеличені» Ковальчук А.М. (вчитель праці).

2010 рік – відзнакою року у напрямку «Найкращі в освіті» нагороджено авторський колектив вчителів математики.

2011 рік – школа отримала диплом «За активну участь в інноваційній модернізації національної системи освіти» на міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади 2011 року».

2012рік - відзнакою  року у напрямку «Найкращі в освіті»  нагороджено Слівінську Світлану  Федорівну,  Авторський колектив СЗОШ №8. За активну участь у міському конкурсі-ярмарку педагогічної творчості «Сучасна освіта Бердичева»  нагороджено педагогічний колектив СЗОШ  I-III ст. №8 (директор Савченко Л.В.).  За активну участь в громадському житті міста, вирішенні насущних проблем ветеранів, проявляючи милосердя і гуманність та з нагоди 25-річчя ветеранської організації міста Рада Бердичівської міської організації ветеранів нагороджено грамотою Раду організації ветеранів СЗОШ  №8 .

2013 рік - відзнакою  року у напрямку «Найкращі в освіті» нагороджено  Бабійчук Тетяну Сергіївну та  педагогічний колектив СЗОШ №8. За активну участь у міській педагогічній виставці «Сучасна освіта Бердичева» оголошено подяку колективу СЗОШ №8 . За активне впровадження інноваційних освітніх технологій, високі творчі досягнення в удосконаленні навчально-виховного процесу та участь у педагогічній виставці «Сучасна освіта Бердичева» нагороджено грамотою авторський колектив СЗОШ №8 (керівник Рижко Аліна Анатоліївна). За особистий творчий внесок в удосконалення змісту навчально-виховного процесу нагороджено педагогічний колектив СЗОШ № 8.

2014 рік - колектив СЗОШ №8 нагороджений за II місце у змаганнях та заходах, які проходили в рамках місячника оборонно-масової роботи з нагоди 23 річниці створення Збройних Сил України .

2015 рік  - колектив СЗОШ №8 отримав нагороду за III місце в конкурсі на кращий куточок, присвячений патріотичному вихованню молоді та з нагоди 70-річчя Великої Перемоги .  Відзнакою  року у напрямку «Найкращі в освіті » нагороджено  Рижко Аліну Анатоліївну,  Бабійчук Тетяну Сергіївну.

2016 рік - відзнакою року у напрямку «Найкращі в освіті» нагороджено директора школи   Савченко Лідію Василівну. 26 призових місць на Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін.

Відмінники освіти

1. Сінкевич М.О. – вчитель російської мови та літератури, директор школи.
  2. Кордиш Л.К. – вчитель української мови та літератури, директор школи.
  3. Мельник Г.О. – вчитель математики, директор школи.
  4. Адаменко В.В. – вчитель української мови та літератури, директор школи.
  5. Павлюк Л.Я. – вчитель початкових класів.
  6. Пекарська Л.І. – вчитель початкових класів.
  7. Осіньська Л.Б. - вчитель початкових класів.
  8. Морозова К.С. – вчитель початкових класів.
  9. Галицька Я.М. – вчитель початкових класів.
  10. Воспітанік Г.Й. – вчитель початкових класів.
  11. Філіпчук О.І. – вчитель початкових класів.
  12. Санюк В.В. – вчитель технічної праці.
  13. Ковальчук А.М. – вчитель технічної праці.
  14. Макарова Н.С. – вчитель української мови та літератури.
  15. Кривінська Т.В. – вчитель математики, заступник директора.

Удостоєнні педагогічного звання «старший вчитель»

1. Адаменко В.В. – вчитель української мови та літератури, директор школи.
  2. Василевська С.О. – вчитель фізичної культури.
  3. Кривінська Т.В. – вчитель математики, заступник директора.
  4. Морозова К.С. – вчитель початкових класів.
  5. Павловська З.А. – вчитель географії.
  6. Шумлянська Б.І. – вчитель фізики.
  7. Тонкошкура І.А. – вчитель математики.
  8. Рижко А.А. – вчитель англійської мови, ЗДНВР.
  9. Борисова О.К. – вчитель математики, ЗДНВР.
  10. Радкевич В.В. – вчитель початкових класів.
  11. Гопчук А.А. – вчитель історії.
  12. Слівінська С.Ф.- вчитель української мови та літератури
  13. Вишнівська О.В. – вчитель хімії, біології