СЕМІНАР ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НВР ТА ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Дата: 22 березня 2021 о 17:55, Оновлено 21 квітня 2021 о 18:09
СЕМІНАР ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НВР
на тему "Сутність професійної компетентності вчителя в реалізації Концепції НУШ"
ТА ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ
на тему "Освітні електронні платформи - ефективна умова зворотнього зв'язку із забезпечення освітнього процесу"

Ознайомтесь, будь ласка, з матеріалами семінару та візьміть участь в анкетуванні, після ознайомлення з матеріалами

Анкетування за gосиланням

ЗМІСТ

1. Презентація на тему:  «Сутність професійної компетентності вчителя в реалізації Концепції НУШ». (Рижко А.А.-заступник директора школи з НВР)

2. Презентація на тему: «Освітні електронні платформи-ефективна умова зворотнього зв'язку із забезпечення освітнього процесу».  (Кордиш О.Д.-заступник директора школи з початкової освіти)

3. З досвіду роботи вчителів початкових класів з теми «Цифрова компетентність сучасного вчителя НУШ». (Голова методоб’єднання вчителів початкових класів Кожухівська Т.О.)

4. Майстер клас «Використання платформи Wordwall». Зразки вправ  та фрагмент уроку з використанням Wordwall.  (Вчитель початкових класів Татарінова  Л.В.)

5. Майстер клас «Організація роботи  на платформі LearningApps».  Фрагменти уроків  із використанням  сервісу Plickers та платформи LearningApps”. (Вчитель початкових класів Вечір Г.Ю.)

6. Майстер клас «Організація роботи  на платформі Всеосвіта» (Вчитель  початкових класів Кузнєцова Т.С.)

7. Заняття вихователя групи подовженого дня Кіщук О.В. в період дистанційного навчання. Гурток “Орігамі”

8. Фрагмент уроку з української мови у 3 класі на тему «Закріплення та застосування знань про прикметник». Використання платформи Classtime. (Вчитель початкових класів Білан О.Й.)

9. Фрагмент уроку з літературного читання у 3 класі на тему “Підсумковий урок за розділом “Байки”. (Вчитель початкових класів Куровська А.В.)

10. Майстер клас «Чинники, які впливають на професійну компетентність вчителя». (Соціальний педагог Добролюбова К.А.)

Майстер клас "Чинники, які впливають на професійну компетентність вчителя" (текстовий документ)

11. Анкета на визначення професійної компетентності вчителя

12. Творчі звіти вчителів, що атестуються https://berd-school8.e-schools.info/pages/stornka-vchitelja

13. Методична скарбничка. Вчитель початкових класів Радкевич В.В., вчитель англійської мови Бургела О.В., заступник директора школи з НВР, вчитель математики Борисова О.К.