Правова конференція

Date: 13 грудня 2018 о 22:20

В рамках тижня права та з нагоди Міжнародного Дня прав людини, що відзначається 10 грудня у СЗОШ №8 було проведено правову конференцію. На зустріч з учнями школи було запрошено начальника Бердичівського РВ УДМС України в Житомирській області Паламарчук Наталію Миколаївну та Старшого інспектора з ювенальної превенції Бердичівського відділу поліції Чубоху Олесю Ярославівну.
Паламарчук Н.М. відмітила , що знати свої права та орієнтуватися в них – необхідно всім. Вона провела з учнями правову гру « Дізнайся про свої права.» Також , Наталія Миколаївна , довела до відома учнів про оформлення першого паспорта ID – картки та про закордонні паспорти для громадян України.
Старший лейтенант поліції Чубоха Олеся Ярославівна під час бесіди з учнями звернула увагу на шкільні правопорушення: пропуски занять, запізнення на уроки та порушення дисципліни, правила безпечного поводження в Інтернеті та вживання нецензурної мови в громадських місцях. Учням детально була донесена інформація щодо відповідальності за такі вчинки особисто їх та батьків у разі скоєння правопорушень.
Під час конференції до уваги учнів були представлені доповіді на правову тематику учениць старших класів.
Загарій Вероніка учениця 11 класу розповіла про реформування українського суспільства в контексті європейської інтеграції, яке активно розпочалося після Революції Гідності 2014
Учениця 11 класу Волинець Каріна виступила з доповіддю на тему "Причини корупції в Україні, способи її подолання", де звернула особливу увагу на недосконалості законів, що породжує корупційні схеми по виведенню фінансів поза держбюджет.
Учениця 8 – Б класу Шеренговска Яна ще раз згадала про Конвекцію прав дитини, про права та обов 'язки дітей.
Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні представникам поліції за співпрацю та високий професіоналізм та сподівається на подальші зустрічі.