ПЕРЕМАГАЙМО РАЗОМ

Дата: 14 січня о 19:46, Оновлено 1 березня о 19:53

Спільними кроками до ПЕРЕМОГИ

Наша Гімназія №8 завжди намагається відгукуватися на усі запити про потреби наших Захисників, які ми маємо можливість задовільнити. Так, цього разу, отримали прохання щодо закупівлі противірусних , протипростудних ліків, сухих душів, рукавиць. Батьки, працівники гімназії та діти допомогли у придбанні рукавиць, чаїв та кави, приготували солодощі.

Кошти на закупівлю ліків було виділено Громадською Організацією"Перемагаймо разом".

А сухі супи, борщі та окопні свічки були надані ГО "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ БЕРДИЧІВ".

Отож, і надалі працюємо згуртовано, допомагаймо вистояти нашим оборонцям!!!

А вони вкотре відзначили як цінують нашу підтримку і щиро дякували за гостинці!

Просимо всіх небайдужих і всіх хто має можливість поповнювати рахунок ГО « Перемагаймо разом» , щоб вчасно допомагати нашим воїнам реагуючи на їхні запити!!!

поточний рахунок:

ЄДРПОУ 45100463

UA163116470000026004300144209

Вважаємо, що кожна гривня важлива і переконані, що

Ваша допомога безцінна !!!

Перемагаймо разом !!!

Дякуємо нашим німецьким друзям та друзям з Польщі, зокрема Рафалу Пьотровському, начальнику відділу освіти м. Ченстохова за Різдвяно - новорічні подарунки для учнів Гімназії 8!!!

Ці подаруночки отримали 85 дітей, батьки яких захищають Україну.

Важливо дарувати дітям радість та надавати підтримку, в нелегкий для України час.

Щиро дякуємо за співпрацю та приємні сюрпризи для наших дітей напередодні свят. Учні та батьки були приємно вражені та отримали позитивні емоції і святковий настрій!!!

У час жорсткої війни обов'язком кожного з нас є підтримка та допомога українській армії. Об'єднуючись разом, на фронті чи в тилу, ми зможемо здобути Перемогу. Тому, вже традиційно гімназистами та батьками Гімназії №8 був проведений передсвятковий новорічний ярмарок. Торти, тістечка, булочки, вафельки, печиво , новорічні прикраси та оберіги – чого тільки не було на столах! Домашню випічку та прикраси охоче розкуповували не тільки діти, а й вчителі.

У підсумку, спільними зусиллями вдалося зібрати 21639 грн. Зібранні кошти передадуть військовим на закупівлю дронів. Вони так потрібні, щоб здолати ворога, проводити розвідку та зберігати життя наших військових. Дякуємо за активність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до наших ініціатив. Робимо все, що можемо разом, для нашої перемоги.

Щиро дякуємо гостинності Гімназії 5 за можливість провести ярмарок.

Відчуття Різдвяних і Новорічних свят перекривається тривогою за наших рідних: батьків, синів, чоловіків, учнів, друзів - усіх захисників і захисниць рідної землі! Хто на лінії зіткнення щодня ризикує своїм життям!!!

Так хочеться , щоб і вони відчули наближення свят!!! І коли ми дізналися , що військовий капелан Вадим Колос відправляється з Різдяними вітаннями до наших автобатівців, то разом з власником пекарні «Їжак» Юрієм Халандирьовим та шеф-кухарем Денисом Кліщуком взялися до роботи!

З рук шеф-кухаря виходять справжні шедеври-пряники, а гімназійні майстрині глазурували їх додавши різдвяні мотиви!!!

Хай смакує вам- наші захисники!!!

З любов’ю і вдячністю вітаємо вас з Різдвяно- новорічними святами!!!

Бережіть себе !!!

І хай Господь почує наші молитви про мир для України !!!

Учні, батьки, працівники Гімназії №8 отримали щиру подяку від автобату за отримані смаколики, теплі речі, сухі гігієнічні засоби, які вже вкотре передав на передові позиції Костянтин Карпенко цього разу до різдвяних та новорічних свят. Наші захисники та захисниці варті нашої уваги та турботи.

Вони чекають на святкові дива: а найбільше диво- людське тепло, увага і любов!

Дякуємо всім за те, що не втомлюєтесь допомагати.

В день сухопутних військ України, з найкращими побажаннями та подякою від Гімназії 8, раді були передати невеличку допомогу нашим військовим!!! Нехай тепло наших сердець та турбота дитячих рученят зігріває кожного захисника та захисницю, маскувальні сітки вбережуть від ворожого ока!!!

Щира подяка за Вашу мужність та незламність! Справжні Герої - нашого часу

Сьогодні у війні перемагає той хто володіє передовими технологіями: дрони допомагають громити ворога , проводити розвідку та берегти життя наших військових!

Про це розказали та провели практичне заняття з учнями Гімназій 5 та 8 бійці 139 батальйону ТО .

Діти та вчителі з захопленням спостерігали за роботою « пташок», які здіймалися в небо демонструючи свої можливості!!! Популяризація роботи операторів дронів є дуже важливою, адже чимало старшокласників планують обирати професії військового спрямування і для них важливо було ще раз переконатися, що передові технології разом з висококваліфікованими бійцями забезпечать перемогу!!!

Допоможемо нашим військовим- з вуст дітей прозвучала ініціатива провести ярмарки та перерахувати кошти на придбання дронів!

Дякуємо оборонцям за захист України !!!

Учні, батьки, педагоги та робітники гімназії 8 не втомлюються підтримувати та допомагати нашим захисникам, що героїчно ведуть боротьбу з агресором. Завдяки пастору Церкви Вефіль Волошину Юрію на схід було передано речі першої необхідності, домашня випічка, малюнки та листи від учнів гімназії.

Наші захисники та захисниці варті нашої уваги та турботи.

Дякуємо всім небайдужим! Продовжуємо співпрацювати з волонтерами, допомагаємо вистояти нашим оборонцям! Разом переможемо!

Отримавши запит, що нашим Захисникам потрібні противірусні та протизастудні засоби, прилади для обігріву, теплі шкарпетки та рукавички, родина Гімназії 8 знову об'єдналась для збору допомоги.

Щиро вдячні капелану Вадиму Колосу, який знову доставить потрібні речі до місця призначення.

Ми пишаємося, що ми українці, пишаємося нашою Україною, ЗСУ та всіми хто наближає нашу ПЕРЕМОГУ.