ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ, ІНФОРМАТИКИ ТА ФІЗИКИ

Date: 17 березня 2023 о 21:52, Refreshed 20 березня 2023 о 21:44

З 13 березня по 17 березня в Гімназії №8 проведено тиждень математики, інформатики та фізики вчителями Борисовою О.К, Сорокіною І.М, Олійник С.В., Халімовським Р.В, Гуменюком Б.В. Метою проведення якого було залучення дітей до активної пізнавальної діяльності, розширення світогляду, пробудження інтересу до предметів фізико-математичного циклу, виконання пректних робіт, творчих завдань.

Протягом тижня на уроках математики, фізики та інформатики проводились інформаційні хвилинки про цікаві факти видатних вчених, про число П, про математичні цікаві задачі та відкриття. Учні 5-11 класів мали можливість перевірити свої теоретичні знання з даних предметів, виконавши ряд завдань та взявши участь у проведених заходах.

Для учнів 5А та 5Б вчителем Олійник С.В. було проведено математичні змагання "Поле див, знахідоу і відкриттів", під час якого діти змогли застосувати здобуті теоретичні знання, логіку та кмітливісь. До Дня числа Пі учні 5 класів підготували малюнки, виготовили лепбуки та математичні газети.

До Дня числа Пі з учнями 11 класу була проведена математична конференція, де учні виступили з підготовленими презентаціями про число Пі, про вчених-математиків.

14 березня в День числа Пі була запропонована «Весела математична вікторина» вчителем Борисовою О.К., під час якої діти не тільки відповідали на запитання та розв’язували цікаві задачі, а й показали, що володіють почуттям гумору, вміють підтримувати один одного; виявляють інтерес до математики.

Учні 9 класів поринули у цікавий світ фізики під час Фізичної вікторини, яку підготував вчитель Халімовський Р.В.

Учні 5-6 класів взяли участь у брейн-рингу з інформатики, який підготував Гуменюк Б.В. Хоча захід проводився дистанційно, учні були активними, винахідливими.

Вчителем Сорокіною І.М. проведено позакласний захід з математики  «Математика – цікава країна»