Педрада
04 січня 2018 року в школі пройшла педрада на якій було розглянуто кілька питань, а саме:
1. « Мотивація навчальної діяльності як необхідна складова педагогічного впливу на розвиток компетентностей особистості.»
2. « Робота соціально педагогічної служби та класних керівників щодо залучення до громадського життя дітей пільгових категорій, дітей з сімей ,що потрапили в складні життєві обставини.» та ін..
По першому питанню виступала Кордиш Ольга Дмитрівна, яка наголосила,що мотивація – одна із головних умов реалізації навчально – виховного процесу. Повідомила присутнім про методи та прийоми мотивації. Наголосила, що мотивація – це система мотивів , що потребують у досягати високого результату у навчанні. А вчителі школи вміють формувати в учнів глибокі мотиви навчання, створюючи для цього відповідні умови на уроках. Так, вчителі молодших класів в практичній частині показали, які саме методи використовують для мотивації навчальної діяльності учнів.
Татарінова Л.В. розповіла про гейміфікацію.
Людмила Василівна на прикладах показала, як використовує методи гри(при відсутності комп ʹютерних технологій) у навчальному процесі.
Вечір Г.Ю. та Кузнєцова Т.С. практикують методи ,що дають змогу опитувати учнів, з ʹясовувати рівень їх знань у більш знайомому для них форматі використовуючи гаджети та інтернет. Тетяна Сергіївна працює з додатком Plickers, що дозволяє миттєво оцінити знання дітей. Це додаток, що допомагає влаштувати опитування прямо в класі. класу.
Галина Юріївна у своїй роботі використовує додаток LearningApps- це додаток для підтримки навчального процесу за допомогою програм, вправ. Даний онлайн-сервіс дозволяє організовувати роботу учнів в домашніх умовах, під час канікул.
Отже, Ігрові форми роблять процес навчання захоплюючим та цікавим, а змагання і винагорода за досягнення дозволяють учасникам не тільки підвищити свій статус і отримати ще одну форму самовираження, а й отримати стимул до прояву наполегливості, розвитку творчих здібностей дитини.
По другому питанню виступила соціальний педагог Гопчук А.А,
яка довела до відома присутніх про те, що постійно на початку навчального року створюються соціальні паспорти класів, потім загальний по школі. Наразі в школі навчається 5 дітей під опікою та 1 сирота, 8 дітей з обмеженими функціональними можливостями, 15 дітей-чорнобильців, 84 дітей з багатодітних сімей, 7дітей виховуються в малозабезпечених сім’ях, 20 дітей із сімей учасників АТО.
Станом на 01.10.2017 року на обліку знаходиться 3 сім'ї, які опинились в складних життєвих обставинах .На кожну таку сім’ю складено картку в якій відмічаються основні види роботи з даною сім’єю, з дітьми. Школа приймає участь і допомагає таким сім'ям. Разом з класними керівниками, класоводами відвідуються такі сім’ї, складені відповідні акти обстеження матеріально-побутових умов, проводяться бесіди. До роботи залучаються адміністрація школи, практичний психолог. Ведеться співпраця з відповідним органами, які допомагають у вирішенні поточних питань.
Всі діти соціально-незахищеної категорії залучаються до гурткової роботи. Деякі учні є активними учасниками громадського життя не тільки класного колективу, але й школи.
Діти сироти, під опікою, діти з малозабезпечених сімей та діти з обмеженими можливостями забезпечені в навчальному закладі безкоштовним харчуванням. З цього приводу здійснюється постійний контроль.
Отже, засідання педради пройшло в атмосфері колективної зацікавленості та було продуктивним



